top
EN | LV

ŽŪRIJA

ANDREJS APSĪTIS (LV)

Dokumentālo filmu operators, režisors, scenārists. Veidojis 36 filmas kā režisors un 20 filmas kā operators. Nacionālā Kino centra direktora vietnieks (kopš 2001.g.). Latvijas pārstāvis Eiropas kopprodukciju fondā Eurimages.

AIJA BLEY (LV)

Filmu un reklāmu režisore, On The Road projekta radošā direktore. Aija vada studiju Bley, kas, sadarbībā ar vadošajiem Latvijas režisoriem, operatoriem un scenāristiem, veic informatīvu pasūtījumu filmu, dokumentālu filmu un TV raidījumu uzņemšanu.

www.bley.lv

LAIMA FREIMANE (LV)

Filmu, TV raidījumu un pasākumu producente studijā „Screen Vision”. Kino jomā strādā jau vairāk kā desmit gadus – gan kā producente un izpildproducente, kā arī kā filmu direktore. Strādājusi filmu studijās Kaupo Filma, Kinolats, ILE Films, Atom Art un FA Film, kā arī piedalījusies filmu festivālu „Arsenāls” un „Lielais Kristaps” organizēšanā. Producēšanas studijas „Screen Vision” dibinātāja, kas attīsta savus projektus un piedāvā ārvalstu filmu, TV un foto projektu realizētājiem savu palīdzību Latvijā.

www.screenvision.lv

KAREN LEE STREET (UK)

Kārena Lī Strīta ir profesionāla  scenāriju autore, rakstniece un lektore Baltijas Filmu un Mediju skolā, kā arī vairākās Lielbritānijas universitātēs. Kārenai ir astoņpadsmit gadu pieredze filmu industrijā, kur viņa strādājusi kā scenāriju attīstīšanas vadītāja, mākslas filmu scenāriju redaktore un instruktore. Kārena vadījusi  departamentu Eiropas scenāriju fondā (MEDIA programma), kas līdzdarbojies vairāku festivālos nominētu un Oskara nominācijām izvirzītu filmu scenāriju attīstīšanā. Patlaban Kārena vada firmu “Productions Script Consultancy”, kas nodrošina scenāriju rakstīšanu un attīstīšanu, kā arī konsultē un apmāca scenāriju attīstīstīšanas aģentūras, producentus, režisorus, filmu izplatītājus un scenāriju autorus visā Eiropā un Ziemeļamerikā.

TOMAS RAMANAUSKAS (LIT)

Ir skaidrs, ka Tomasam Ramanauskas bijis lemts strādāt radošajā jomā līdz pat viņa mūža galam.
Agrāk strādājis par žurnalistu, tad sešus gadus pavadījis Leo Burnett Vilnius kā radošais direktors, un arī tagad viņš vada radoši, bet nu jau kā MTV Networks Baltic radošais direktors.
Vēl Tomass mīl mīlēt un rakstīt filmu kritikas, kas jau šī gada beigās tiks apkopotas grāmatā “102 Saint Movies”.