Jaunumi

2008-05-09
2ANNAS 2008 Konkursa programmas
Vairāk informācijas sadaļā 2ANNAS 2008 Konkursa programmas

I Starptautiskā konkursa programma “*Līdz 16. g. vec neiesakām”

Rubberheart,
Rež. Brian Crano, ASV, 2007
Stand straight,
Rež. Hannah Schweier, Vācija, 2007
Look what you have done to my heart,
Rež. Michael Pearce, Lielbritānija, 2007
Reality show,
Rež. Federico Schmucler, Meksika, 2007
Roads,
Rež. Lior Geller, Izraēla, 2007
Pretty Little Thing,
Rež. Fernando Fidel, Urdapilleta Jimenez, Meksika, 2007

II Starptautiskā konkursa programma “Frīkvuda”

E finita la commedia,
Rež. Jean – Julien Collette, Oliver Tollet, Beļģija, 2007
Mammal,
Rež. Astrid Rieger, Vācija, 2007
Mazal,
Rež. ROY Sher, Izraēla, 2008
Romantic comedy,
Rež. Veronica Kedar, Izraēla, 2007
Elefant boy,
Rež. Willehad Eilers, Nīderlande, 2007
Dark heroes,
Rež, Jeanne Hadorn, Francija, 2007
Digital sculler,
Rež. Lukas Matejka, Slovākija, 2007
Frequency Morphogenesis,
Rež. Onni Pohl, Vācija, 2007
A Mouses Tale,
Rež. Benjamin Renner, Francija, 2007
Vadata,
Rež. Manuel Lebelt, Vācija, 2007
Five minutes,
Rež. Konstantin Ivanov, Krievija, 2008
Sideburns,
Rež. Gabriele Mainetti, Itālija, 2008
L.H.O.,
Rež. Jan Zabeil, Vācija, 2007

III Starptautiskā konkursa programma “Baltie taustiņi”

PADAM...,
Rež. Jose Manuel Carrasco, Spānija, 2007
Facing emptiness,
Rež. Aurtenèche Albéric, Kanāda, 2008
In the name of the sun,
Rež. Harun Mehmedinovic, Bosnija un Hercogovina, 2007
Roadmarkers,
Rež. Juho Kuosmanen, Somija, 2007
Argentina. The interview with a dead drug – dealer,
Rež. Mihail Mareskin, Krievija, 2008

Baltijas īsfilmu skate

Kastings,
Rež. Ivars Tontegode, Latvija, 2008
Klauzula,
Rež. Lauris Ābele, Latvija, 2007
The Night,
Rež. Jaanis Valk, Igaunija, 2007
Kurpju daktere,
Rež. Astra Zoldnere, Igaunija, 2007
Veiting Norba,
Rež. Didzis Eglītis, Latvija, 2007
One,
Rež. Katri Haarde, Igaunija, 2007
Duālā Anonimitāte Saksofonu Skaņās,
Rež, Matīss Groskaufmanis, Latvija, 2008
Iziešu uzpīpēt,
Rež. Dace Apse, Latvija, 2008
Sumi-e,
Rež. Uģis Nastevičs, Latvija, 2008
Ēnas,
Rež. Sergejs Lavrenovs, Latvija, 2008
15 minūšu teorija,
Rež. Dāvis Kaņepe, Latvija, 2008
Sarkanais Pleķis,
Rež. Uģis Olte, Latvija, 2008
TUK,
Rež. Vents Grīnbaums, Latvija, 2007
Mediating the Memories,
Rež. Linas Tranas, Lietuva, 2008
Noroutine,
Rež. Jurate Samulionyte, Lietuva, 2007
NLO,
Rež. Reinis Dzudzilo, Latvija, 2008
My logical & geometrical house of tomorrow,
Rež. Mairita Jonikāne, Latvija, 2006
Vajadzīga saule,
Rež. Sofija Kokina, Latvija, 2007
Šodien Vilma nestrādā,
Rež. Anete Melece, Latvija, 2007

Bērnu un jauniešu filmu konkurss " Zaļā Anna"

Trauksme Džunglos,
Rež. Matīss Andersons, 2008, Latvija
Brīnumkukulītis,
Rež. Salaspils K/N „Enerģetiķis” animācijas pulciņš, 2007, Latvija
Dobrij angel,
Rež. Ņikita Žurovļovs, 2008, Latvija
Hotdogs,
Rež. Jānis Rapa, 2008, Latvija
Kauliņš,
Rež. Edgars Bizūns, 2008, Latvija
Kisibambasi un Musikatels,
Rež. Kristīne Imša, 2008, Latvija
Packman 2D,
Rež. Artyoms Aliyevs, 2008, Latvija

I’m seventeen,
Rež. Romas Zabarauskas, 2007, Lietuva
Piruete,
Rež. Mārtiņš Rudzītis, 2007, Latvija
Dziļi nomācosš sapnis,
Rež. A. Solovjova, A.Vahromejeva, 2008, Latvija
Kosmosa muļķības,
Rež. Andris Ruskulis, 2008, Latvija
Tava Izvēle,
Rež. Roberts Vītols, 2007, Latvija
Martina un Jasna,
Rež. Martina & Jasna Hudorovič, Žiga Divjak, 2007, Slovēnija
Klusums,
Rež. Edijs Bogdanovs, 2007, Latvija
Four,
Rež. Severija Paukštyte, Simonas Žižliauskas, 2008, Lietuva
The Chair,
Rež. Elena Sinkevičiūte, 2008, Lietuva
The Hunter,
Rež. Miha Možina, 2007, Slovēnija
Atkarības Āķis,
Rež. Mārtiņš Rudzītis, 2007, Latvija
Tā jau tas notiek – pāriet un norimst...,
Rež. Madara Zvirgzdiņa, Elīna Žubure, 2007/2008, Latvija

2008-12-02 2ANNU īsfilmas K/t "Rīga" dzimšanas dienā Vairāk » 2008-12-01 Īsfilmu pieteikšana festivāla 2ANNAS 2009 konkursa programmām sāksies decembrī Vairāk » 2008-10-22 Kino Komūna U35 Vairāk »