INTENSĪVI UN SAREŽĢĪTI

Starptautiskais īsfilmu konkurss "INTENSĪVI UN SAREŽĢĪTI"

Kaņepes Kultūras centrs / 02.12. / 18:00

BIĻETES

 

PIECPADSMIT

Fifteen (Khamastashar)
Sameh Alaa
Spēlfilma / Ēģipte / 2017

Karstā vasaras dienā kluss pusaudzis ar bērnu dodas cauri Kairas drūzmai. Viņa ierašanās slimnīcā atklāj nemieru viņa mēmajā sejas izteiksmē, šajā stingrās un līdzjūtīgās traumas izmeklēšanas laikā.

 

EN LA BOCA

Buenosairesā, Molinas ģimene dzīvo un strādā leģendārā Boka juniora stadiona ēnās. Pārdodot viltotas biļetes uz futbola spēlēm, viņi nepārtraukti nonāk konfliktā ar korumpēto policiju. Viņas ģimenei slīkstot dziļāk šajā kriminālajā pasaulē, māte velti cenšas izglābt ģimeni no sabrukuma.

 

AK, MĀT!

Oh Mother
Paulina Ziolkowska
Animācija / Polija / 2017

Māte un dēls nepārtraukti maina vietas un lomas: vienu brīdi māte ir pieaugušais, citreiz dēls pieaug un parūpējas par pēkšņi bērnišķīgo māti. Šī kārtība strādā labi, līdz zēns izdomā izbēgt no pārāk sargājošās mātes azotes un sākt patstāvīgu dzīvi.

 

MĀJA KOKĀ

The Treehouse (La casa del árbol)
Juan Sebastián Quebrada
Spēlfilma / Kolumbija, Francija / 2017

Kaislīgs jauns pāris var būt viens otram tikpat pievilcīgs kā nepiemērots. Uzmanīgs ieskats vētrainajā kaislē un sarežģītajā saspringumā, kas padara attiecības pievilcīgas līdz brīdim, kad tās paliek nepanesamas.

 

TUKŠUMS

The Empty
Dahee Jeong
Animācija / Francija, Koreja / 2016

Sievietes istabā atmiņas nepārtraukti uzkrājas un pazūd kā putekļi. Vīrietis pavada savu laiku šajā istabā, veidojot nevajadzīgas spēlītes ar sievietes atmiņām.

 

Konkursa seansos filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar angļu subtitriem.