MĒS CENŠAMIES

Starptautiskais bērnu un jauniešu īsfilmu konkurss "MĒS CENŠAMIES" 12+

Ksuns / Kinogalerija / 30.11. / 13:00

Kaņepes Kultūras centrs / 03.12. / 12:00 (atkārtojums)

BIĻETES

 

TIS

Chloë Lesueur
Animācija / Francija / 2016

Nekustīga, tukša balta papīra lapa. Zem tās parādās siluets. Tas ir mūsu varonis, TIS. Viņš cīnās un cenšas atbrīvot sevi no papīra lapas, bet viņa pēdas paliek piestiprinātas pie tās. Tālumā viņš redz līdzīgu būtņu pūli. TIS cenšas viņus panākt, bet viņam traucē papīra lapa, pie kuras viņš ir piestiprināts.

 

WANNABE

Jannis Lenz
Spēlfilma / Austrija / 2017

Koko ir 17 gadus veca un jūt izmisīgu vajadzību kļūt slavenai, lai gan viņai trūkst nepieciešamo talantu. Viņa ir gatava darīt jebko, lai būtu atpazīstama un izvairītos no kļūšanas par kārtējo neveiksminieci. Viņa basto skolu, lai apmeklētu atlases, mūzikas video klipu filmēšanas un lai filmētu YouTube klipus, bet viņa saskaras ar vienu pazemojumu pēc otra un tiek ātri novesta līdz limitam. Ar savu “Coco Channel” viņa cenšas paplašināt savu slavu internetā un veidot veiksmīgu, mīlētu un pašpārliecinātu tēlu, kāda viņa vēlētos būt. Kā vairāku mediju projekts, filmas savienošana ar tiešsaistes video ainu, filma WANNABE ir par jaunu “YouTuberi”, kura sev izveido fiktīvu pasauli internetā.

 

ES BIJU UZVARĒTĀJS

I was a Winner (Jag Var en Vinnare)
Jonas Odell
Dokumentālā, Animācija / Zviedrija / 2016

Sava “avatara” izskatā trīs cilvēki mums pastāsta savu pieredzi ar spēļu atkarību. Viņi uzglezno esamību, kas raksturīga ar izolācijai un bēgšanai, bet parāda to ar atriebību un romantismu. Prasmīgi izveidota un animēta dokumentāla filma, kas gan aizrauj, gan aizkustina.

 

HOMEGROWN

Quentin Haberham
Animācija / Anglija / 2017

Francis audzina savu dēlu Kipu izolācijā. Kad zēns pārraug sava tēva aizsardzības robežas, Francis iemācās, ka tas, kas ir labs viņam, var nebūt labākais viņa dēlam.

 

TĒVZEME

Fatherland
Amikam Kovner
Spēlfilma / Izraēla / 2016

Jiftačs atgriežas sava tēva aitu fermā, kurā viņš nav gaidīts. Tomēr, šoreiz viņš ir apņēmies pierādīt savam tēvam, ka viņš ir mainījies.