PROGRAMMA

2ANNAS IFF 2017 Katalogs Download file

Otrdiena, 28.11.

17:00 EFA "Short matters I" KINO BIZE
19.00 Kaspara Beķera foto izstādes atklāšana KKC
20:00 Festivāla atklāšana *KKC /ieeja bez maksas/

Trešdiena, 29.11.

13.00  Bērnu īsfilmu konkursa programma "Pasauļu labirints" KSuns /biļešu rezvervācija klasēm zane@2annas.lv/
17.00  Starptautiskā īsfilmu konkursa skate I "Mans ķermenis, Tavs ķermenis" KKC
19.00  Starptautiskā īsfilmu konkursa skate IV "Spēles ar kaušanos" KKC
19.00  Fokusa programma: "KO NOŠĶIR ĶĪNAS MŪRIS?" KINO BIZE
22.00  Fokusa programma: "QUEER - VĒLMJU VARAVĪKSNE" KSuns
22:00  DJ Bombejs KKC /Ieeja bez maksas/

Ceturtdiena, 30.11.
13.00 Jauniešu īsfilmu konkursa programma "Mēs cenšamies" KSuns /biļešu rezvervācija klasēm zane@2annas.lv/
17.00 Starptautiskā vidēja garuma filmu konkursa skate I "No iekšas uz āru" KKC
19.00 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate III "Ne-perfektā sabiedrība" KKC
19:00 Fokusa programma: "IESLĒGTS ĶERMENĪ" KINO BIZE
21.00 Baltijas īsfilmu konkursa skate II "Mums ir ko teikt" KINO BIZE
22.00 Analogie kino instrumenti KKC /ieeja bez maksas/
                           Baltic Analog Lab filmu skate: kuratore Ieva Balode
                           Šūnu Obeliski: kino Signe Birkova, mūzika VSKB, dzeja Toms Treibergs
23:30 Analogie mūzikas instrumenti KKC /Ieeja bez maksas/
                           Roberts Gobziņš un lentinieki

Piektdiena, 01.12.
09.00 Industrijas diena “Reality Check” /Ieeja bez maksas/
13:00 - 18:00 Virtuālās Realitātes īsfilmu seansi KKC /Ieeja bez maksas - jāizņem bezmakas biļete KKC un bezrindas.lv/
16:00 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate II "Kā sapnī" KKC
18:00 Baltijas īsfilmu konkursa skate I "Zirgi, Kamieļi un citi" KKC
20.00 Fokusa programma: Lekcija - “Verners Hercogs un frīki” KKC
21:00 EFA "Short matters II" KINO BIZE
22:00 Pirmizrādes KSuns
          "Melnsila stāsts"(Blackwood story) Rež. Lauris Ābele
          "Leftovers and Leftlovers" Rež. Raitis Ābele
23.00 DJ Dambis KKC /KKC pie ieejas 1 EUR/

Sestdiena, 02.12.
13:00 – 18:00 Virtuālās Realitātes īsfilmu programma KKC
14.00. Fokusa programma: BAILES NO CITIEM  KKC 
16.00. Starptautiskā vidēja garuma filmu konkursa skate II "Purgatorija" KKC 
18.00. Starptautiskā īsfilmu konkursa skate V "Intensīvi un sarežģīti" KKC
19.00. Fokusa programma: LATVIEŠU AUTSAIDERI KINO BIZE
21.00. Apbalvošanas ceremonija KKC /ieeja bez maksas/
22:00. Koncerts: Ārpus sistēmas dzīvojošie /ieeja bez maksas/
                            Ingus Baušķenieks
                            Eduards Švāns

Svētdiena, 03.12.
12.00 Bērnu īsfilmu konkursa programma "Pasauļu labirints" (atkārtojums) KINO BIZE
12.00  Jauniešu īsfilmu konkursa programma "Mēs cenšamies" (atkārtojums) KKC 
14.00  Fokusa programma: PIRMIEDZĪVOTĀJI KSuns
14.00  EFA "Short matters III" KINO BIZE
16.00  Fokusa programma: Lekcija - SUB ROSA. NESTĀSTĪTS KKC 
18.00  2ANNAS 2017 Apbalvoto filmu seanss KKC 

Tiekamies festivālā!


Biļetes bezrindas.lv


*KKC- Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15